Gabriel a Saliba: Klíče Arsenalu k vítězství v zápase

Gabriel a Saliba: Klíče Arsenalu k vítězství v zápase

Po výhře Arsenalu 1:0 nad Brentfordem oba bývalí anglickí reprezentanti Rio Ferdinand a Peter Crouch věří, že centrální defenzíva Gabriel a William Saliba je klíčem k vítězství Gunners v této sezóně v Premier League.

Ferdinand v rozhovoru pro TNT Sports řekl: "Tito dva střední obránci jsou klíčem k vedení Arsenalu před partnerstvím v boji o titul v Premier League, protože jim nyní můžete zcela důvěřovat. Jsou ve skvělé formě a ta bude s jejich současným růstem jen dále růst." situaci. výkonnost a nadále růst.“

"Nevadí jim jít na místo, jako je Brentford a muset tvrdě bojovat. To je další velký rozdíl. Někteří hráči vypadají dobře, když se věci daří. Těmto klukům také nevadí vyhrnout si rukávy, je to skutečný důkaz k jejich partnerství udělat něco ošklivého."

Saliba, který oblékal Arsenal dresy 2024, vynechal většinu minulé sezóny kvůli zranění. Nakonec Manchester City předběhl Arsenal v pořadí a vyhrál šampionát Crouch říká, že Arsenal by mohl být v této sezóně blíže titulu, pokud Saliba zůstane fit.

"Těžko říct, jestli Arsenal vyhraje titul, myslím, že Manchester City si to plně zaslouží, ale možná to bude blíž, protože z toho, co teď vidíme, to vypadá jako skutečné partnerství, které tu zůstane."

"Jsou velmi pohodlní v situacích jeden na jednoho a velmi klinicky na míči a samozřejmě mají před sebou Declana Rice, takže to je jeden z důvodů, proč jsou tak dobří v defenzivě."

Hodnocení Ferdinanda i Croucha zdůrazňovalo defenzivní schopnosti a tichou spolupráci Gabriela a Saliby. Oba hráči mají výbornou fyzickou zdatnost a obranné povědomí a dokážou v kritických okamžicích dělat klíčové zákroky a zákroky. Navíc mohou přispět i v ofenzivě a vytvořit příležitosti pro tým.Levné Fotbalové dresy

Pokud si Gabriel a Saliba udrží současnou formu, budou pro Arsenal důležitou zárukou zisku titulu v Premier League.


matchfootball

49 Blog posts

Comments